لیفت ابرو

جراحی لیفت ابرولیفت ابرو

لیفت ابرو : افزایش سن و عوامل محیطی ، به تدریج سبب بروز تغییراتی ناخوشایند بر روی پوست افراد هم چون چین و چروک های پوستی و از این قبیل موارد می گردد  ؛ یکی از رخدادهای بسیار مهم که تاثیر به سزایی در چهره افراد می گذارد ، افتادگی ابروها می باشد که سبب عصبانی و ناراحت به نظر رسیدن چهره می شود.

ليفت ابرو ، یکی از عمل های زیبایی صورت است که افتادگی ابروها را برطرف کرده و منجر به خوش فرم تر شدن ابروها ، افزایش فاصله چشم و ابرو ، باز شدن چشم ها و در نتیجه درشت تر شدن چشم ها می شود.

در حال حاضر این عمل زیبایی ، مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته و روزانه شاهد افزایش متقاضیان آن هستیم.

ليفت ابرو چگونه انجام می شود ؟

روش های جراحی و غیرجراحی متفاوتی به منظور انجام ليفت ابرو ، وجود داشته که پزشک معالج با توجه به در نظر گرفتن شرایط و میزان مشکلات افراد یکی از آن ها را برمی گزیند.

عمل جراحی لیفت ابرو

جراحی  ليفت ابرو sedation   ، میتواند تحت بیهوشی عمومی یا کامل انجام گیرد ؛ در ابتدا پزشک برش هایی را بر روی خط مو ایجاد کرده و پوست را از عضله زیرین جدا می کند و سپس آن را می کشد ؛ در این زمان پوست های اضافه جدا شده و بدین ترتیب ماهیچه هایی که سبب بروز خطوط اخم شده اند ، تضعیف شده و در نهایت خطوط اخم از بین می روند و در پایان برش های ایجاد شده را بخیه می زنند.

همانطور که گفته شد در این روش علاوه بر رفع افتادگی ابرو ، چین و چروک های عمیق پیشانی نیز از بین می روند.

لیفت ابرو به روش آندوسکو‌پیک ، نیز قابل انجام است.

ماندگاری لیفت ابرو

نتایج به دست آمده از جراحی ليفت ابرو ، دائمی می باشد ؛ اما احتمال بروز تغییراتی جزئی در آن در اثر افزایش سن و گذر زمان وجود داشته که مسئله ای طبیعی می باشد.

هزینه لیفت ابرو

کسانی که تمایل به انجام لیفت ابرو داشته و قصد آگاهی از هزینه آن را دارند ، باید به پزشک مراجعه نمایند.

پاسخ

Call Now Buttonتماس