جراحی بینی نیمه فانتزی

عمل جراحی بینی نیمه فانتزی

در حال حاضر تعداد افرادی که خواستار انجام جراحی بینی نیمه فانتزی هستند ، بیشتر شده و بسیاری از متقاضیان زیبایی ، خواستار انجام این مدل از جراحی بینی می باشند.جراحی بینی نیمه فانتزی

تفاوت میان بینی نیمه فانتزی و سایر مدل های بینی ، در فرم ظاهری آن می باشد ؛ از ویژگی های بارز ظاهری آن باید به اندازه کوچک ، وجود قوس کم در نمای نیمرخ و سربالا بودن مختصر بینی اشاره کنیم.

بینی نیمه فانتزی ، حد فاصل بینی های طبیعی و فانتزی می باشد ، یعنی ویژگی هایی از هر دو نوع بینی را دارا می باشد ؛ اگر بخواهیم به طور دقیق ذکر کنیم باید گفته شود که در حین انجام عمل بینی نیمه فانتزی ، جراح بینی تلاش می کند علاوه بر حفظ فرم طبیعی بینی ، کمی قوس بر روی بینی ایجاد کرده و نوک آن را نیز سربالا کند.

کاندیدای جراحی بینی نیمه فانتزی

یکی از نکات بسیار مهم در رابطه با عمل بینی نیمه فانتزی ، این است که تمامی افراد ، نمی توانند این مدل از جراحی بینی را انتخاب کنند ؛ تنها کسانی، نتایج مطلوب و رضایت بخش از جراحی بینی نیمه فانتزی ، دریافت می کنند که دارای بینی استخوانی باشند.

وجود پوست ضخیم در بینی های گوشتی و همچنین بینی های غضروفی ، مانع اعمال تغییرات بسیار در حین عمل بینی بر روی آن ها می شود ؛ در حالی که بینی نیمه فانتزی ، نیاز به اعمال اصلاحات ‌ریزه کاری های بسیار دارد ؛ از این رو به کسانی که دارای بینی گوشتی می باشند ، توصیه به انجام جراحی بینی طبیعی می گردد.

هزینه جراحی بینی

هزینه جراحی زیبایی بینی ، با توجه به موارد بسیار گوناگونی در هر فرد متغیر می باشد ؛ از این رو تعیین هزینه دقیق آن نیاز به انجام معاینات مورد نیاز توسط جراح بینی دارد ؛ بنابراین با مراجعه به پزشک از هزینه عمل زیبایی بینی ، اطلاع یابید.

پاسخ

Call Now Buttonتماس