جراحی بینی طبیعی

عمل جراحی بینی طبیعیجراحی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی : بسیاری از افراد زمانی که جهت انجام جراحی بینی به جراح بینی مراجعه می کنند ، تنها خواستار رفع ایرادات بینی خود بوده و تمایل به ایجاد تغییرات بسیار بر روی بینی خود ندارند ؛ در حالی که برخی نیز در دسته مقابل آن ها قرار گرفته و خواستار اعمال تغییرات بسیار بر روی بینی خود هستند.

انجام جراحی بینی طبیعی ، گزینه مناسبی برای افرادی که تنها خواستار رفع ایرادات بینی خود هستند ، می باشد ؛ چرا که در این مدل از جراحی زیبایی بینی ، تنها ایرادات بینی برطرف شده و اندازه بینی در تناسب با صورت و دیگر اعضا آن کاهش می یابد.

مهم ترین تفاوت میان جراحی بینی فانتزی ، نیمه فانتزی و طبیعی ، اندازه زاویه میان لب بالا و بینی است ؛ این زاویه بطور طبیعی در بینی آقایان باید حدود ۹۰ درجه و در خانم ها حدود ۹۵-۱۱۰ درجه  ، باشد.

انواع روش های جراحی بینی

برای انجام جراحی زیبایی بینی دو روش جراحی  بسته وباز وجود دارد که جراح بینی با توجه به شرایط بینی بیماران ، یکی از این دو روش را انتخاب می کند.

بارزترین تفاوت میان جراحی بینی بسته و باز ، در ناحیه ایجاد برش می باشد که در ذیل توضیح داده شده است.

جراحی بینی باز

در روش جراحی بینی باز ، برش های مورد نیاز در ناحیه کلوملا ( ناحیه میانی حفره های بینی ) ایجاد شده و پس از بلند کردن پوست بینی ، جراح بینی تغییرات مورد نیاز را بر روی بینی اعمال کرده و در نهایت برش ها را بخیه می زند.

جراحی بینی بسته

برای انجام جراحی بینی بسته ، هیچ گونه برش خارجی بر روی پوست بینی بیماران ایجاد نمی شود و تمامی برش ها درونی بوده و در داخل حفره های بینی انجام می شود.

تفاوت میان جراحی بینی بسته و باز

مدت زمان انجام جراحی بینی بسته ، کمی کوتاه تر از جراحی بینی باز می باشد و البته ، میزان دسترسی به اجزای بینی و میدان عمل در روش باز ، بهتر و‌ بیشتر از روش بسته میباشد.

دوره نقاهت بیماران پس از جراحی بینی بسته ( عمدتا تورم بینی و گونه ها ) ، کوتاه تر از جراحی بینی باز خواهد بود.

هزینه جراحی زیبایی بینی

هزینه عمل زیبایی بینی ، از هر فرد به فرد دیگر متغیر می باشد به همین علت افرادی که قصد اطلاع از هزینه جراحی زیبایی بینی خود را دارند ، باید به منظور ویزیت قبل از عمل و اخذ مشاوره های لازم ، به جراح بینی مراجعه کنند.

پاسخ

Call Now Buttonتماس