جراحی بینی بسته

عمل جراحی بینی بسته

جراحی بینی بسته : به منظور انجام جراحی بینی ، دو تکنیک وجود دارد که هر کدام از آن ها مزایا و معایب مختص خود را دارند ؛ یکی از این دو تکنیک جراحی بینی بسته ، می باشد که در این مقاله به توضیح در رابطه با آن پرداخته ایم ؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

جراحی بینی بسته چگونه انجام می شود ؟جراحی بینی بسته

به منظور انجام جراحی زیبایی بینی به این روش ، نیاز به ایجاد هیچ گونه برش در سطح خارجی بینی نبوده و تمامی برش های مورد نیاز درون حفره های بینی ایجاد می گردند ؛ از این رو جای هیچ گونه زخم بر روی بینی ، باقی نمی ماند.

در طی انجام این روش از جراحی زیبایی بینی ، وسعت دید متخصص گوش حلق بینی بسیار کم خواهد بود و ایشان توانایی مشاهده اجزای بینی به طور واضح را نخواهند داشت ؛ از این رو امکان اعمال تغییرات بسیار بر روی بینی وجود ندارد ؛ بنابراین جراحی های پیچیده همانند جراحی بینی گوشتی ، جراحی بینی ترمیمی ، جراحی بینی کج و این قبیل موارد به روش بسته، قابل انجام نخواهند بود.

با توجه به مطالب فوق می توان گفت افرادی که بینی آن ها نیاز به تغییرات جزئی دارد ؛ مناسب ترین کاندید جهت انجام جراحی بینی بسته ، می باشند.

عوارض جراحی بسته بینی

عوارض ناشی از جراحی بینی ، بسته به میزان تجربه و مهارت جراح بینی متفاوت می باشد ؛ هر چه میزان مهارت ایشان بیشتر باشد ، امکان بروز عوارض در اثر عمل بینی کاهش می یابد.

هزینه عمل بسته بینی

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه جراحی بینی به روش بسته ، باید به متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه کنید ؛ چرا که هزینه جراحی زیبایی بینی پس از انجام معاینات مورد نیاز مشخص می گردد.

پاسخ

Call Now Buttonتماس