جراحی بینی باز

عمل جراحی بینی باز

جراحی زیبایی بینی ( رینوپلاستی ) ، موثرترین روش جهت بهبود فرم ظاهری بینی و افزایش جذابیت چهره بوده و بسیار مورد توجه قرار گرفته است ؛ حال جراحی بینی باز ، یکی از تکنیک های این عمل زیبایی است ، که در ذیل در ارتباط با آن به طور مفصل توضیح داده شده است.

جراحی بینی به روش بازجراحی بینی باز

برای انجام جراحی بینی به روش باز برخلاف بسته ، نیاز به ایجاد برش بر روی سطح خارجی بینی در ناحیه کلوملا می باشد ؛ منظور از کلوملا ، ناحیه میانی حفره های بینی است.

در این روش ، پس از ایجاد برش مورد نیاز ، جراح بینی به منظور ایجاد اصلاحات ، پوست بینی را بلند کرده و سپس تغییرات لازم را روی غضروف و استخوان بینی، اعمال می کند.

در رابطه با باقی ماندن جای برش ها در تکنیک جراحی بینی باز ، باید ذکر شود که :

جای اسکار ناشی از جراحی بینی به روش باز ، به مرور زمان کم رنگ شده و در نهایت از بین می رود ؛ البته میزان باقی ماندن جای برش و یا تغییر رنگ موضعی، به عوامل فردی و خصوصیات پوست خود زیباجو، بستگی قوی دارد.

از مزایای جراحی بینی باز ، باید به مواردی که در ذیل ذکر شده اند ، اشاره کنیم :

  • به علت بلند کردن پوست بینی در این روش ، وسعت دید جراح بینی گسترده می باشد.
  • اعمال تغییرات بسیار به علت گستردگی وسعت دید جراح بینی ، امکان پذیر است.
  • امکان انجام جراحی های پیچیده به این روش همچون جراحی بینی ترمیمی ، جراحی بینی گوشتی ، جراحی بینی کج و از این قبیل موارد وجود دارد.
  • امکان اصلاح نوک بینی
  • امکان کارگذاری غضروف
  • امکان استفاده از انواع تکنیک های ظریف و پیچیده درشکل دهی به نوک بینی

هزینه جراحی بینی باز

هزینه جراحی زیبایی بینی ، پس از انجام معاینات مورد نیاز توسط جراح بینی مشخص می گردد ؛ از این رو به کسانی که تصمیم به انجام عمل بینی گرفته اند ، توصیه می شود جهت اطلاع از هزینه آن به جراح بینی مراجعه نمایند ؛ لازم به تذکر است بسته به پارامترهای گوناگون هزینه جراحی بینی ، از هر فرد به فرد دیگر متغیر می باشد.

پاسخ

Call Now Buttonتماس