جراحی بینی اصفهان

جراحی بینی اصفهان

جراحی بینی اصفهان : جراحی بینی با هدف بهبود شکل ظاهری بینی انجام می شود ، در حین انجام جراحی زیبایی بینی علاوه بر زیبایی ظاهر آن ، حفظ عملکرد صحیح بینی نیز از اهمیت به سزایی برخوردار بوده و نباید در آن خللی بروز یابد.

بروز کوچکترین تغییر در بینی ، کل چهره را تحت تاثیر قرار داده و سبب افزایش زیبایی چهره می شود ؛ به همین علت است که در حال حاضر ، شاهد افزایش روز افزون متقاضیان جراحی بینی هستیم.

همانطور که گفته شد با انجام جراحی زیبایی بینی ، می توان بسیاری از مشکلات ظاهری بینی همچون بزرگی ، قوز ، کجی ، افتادگی نوک بینی و غیره را برطرف کرد.

جراحی بینی اصفهان

جراحی بینی در اصفهان

دکتر پری سوداگر ، جراحی بینی اصفهان ، جراح و متخصص گوش و حلق و بینی ، جراح زیبایی بینی و صورت دارای سالیان زیادی تجربه و نمونه کارهای فراوانی در زمینه جراحی بینی می باشند ؛ ایشان جزء بهترین جراحان بینی اصفهان هستند ، جهت مشاهده نمونه کارهای دکتر پری سوداگر ، جراحی بینی اصفهان می توانید به گالری ویدیو و تصاویر سایت و همچنین صفحه اینستاگرام شان مراجعه نمایید.

از خدمات دکتر پری سوداگر ، جراحی بینی اصفهان ، می توانیم به رینوپلاستی ، سپتوپلاستی و سپتورینوپلاستی اشاره کنیم ؛ لازم به ذکر است ، ایشان در زمینه های دیگری نیز ؛ از جمله بلفاروپلاستی ، لیفت ابرو ، لیفت سانترال لب ، جراحی لوزه ، تزریق ژل ، تزریق بوتاکس ، جراحی تومور غدد بزاقی و درمان خرخر شبانه نیز فعالیت می کنند.

جراحی زیبایی بینی چگونه است ؟

در ابتدا برای انجام جراحی زیبایی بینی ، نیاز به ایجاد برش می باشد ؛ برش های مورد نیاز در عمل بینی در یکی از نواحی ذیل ایجاد می شوند :

  1. ناحیه میانی حفره های بینی
  2. ناحیه درونی حفره های بینی

پس از ایجاد برش های عمل بینی ، اصلاحات مورد نیاز بر روی بینی اعمال شده و در نهایت برش های ایجاد شده بخیه زده می شوند.

لازم به ذکر است در صورتی که برش های مورد نیاز در ناحیه درونی حفره های بینی ، ایجاد شود به این روش جراحی بینی بسته و در صورتی که برش ها در ناحیه میانی حفره های بینی ایجاد گردند به این روش جراحی بینی باز می گویند.

هزینه جراحی زیبایی بینی

کسانی که تصمیم به انجام جراحی زیبایی بینی گرفته اند ، باید جهت اطلاع از قیمت جراحی بینی به جراح بینی مراجعه نمایند ؛ پس از انجام معاینات مورد نیاز توسط جراح بینی ، هزینه عمل زیبایی بینی در آنان مشخص می گردد.

آیا بیمه هزینه عمل بینی را پرداخت می کند ؟

خیر ، بیمه هزینه هیچکدام از جراحی های زیبایی ، را متقبل نمی شود.

پرسش و پاسخ جراحی بینی

آیا دوران نقاهت جراحی بینی طولانی است ؟

خیر ، در حال حاضر به علت استفاده از تکنیک های نوین و استاندارد ، دوران نقاهت جراحی بینی ، به حدودا 7 روز کاهش پیدا کرده است و افرادی که تحت عمل زیبایی بینی قرار گرفته اند ، پس از گذشت این مدت زمان می توانند به سرکار بازگشته و به انجام امور روزانه خود بپردازند ؛ لازم به ذکر است که افراد همچنان باید به طور متوسط تا ۴ هفته از انجام فعالیت های سنگین ، خودداری نمایند.

آیا عمل بینی دردناک است ؟

خیر ، برخلاف تصورات عامه مردم ، جراحی بینی دردناک نمی باشد ؛ لازم به ذکر است ، امکان درد خفیف پس از عمل زیبایی بینی ، وجود دارد که با مصرف مسکن های ساده بر طرف می گردد.

توجه : در صورت احساس درد پیش از مصرف مسکن ، با پزشک معالج خود مشورت کنید.

بهترین سن جهت انجام جراحی زیبایی بینی چه سنی است ؟

طبق گفته جراحان بینی ، افراد زیباجو که خواستار انجام عمل زیبایی بینی هستند ، پس از اتمام سن رشد بینی ، می توانند اقدام به انجام این جراحی زیبایی کنند ، یعنی ۱۳ – ۱۴ سالگی برای دختران و ۱۵ – ۱۶ سالگی برای پسران.

لازم به ذکر است برخی از غضروف های بینی ، وظیفه رشد سایر اعضا صورت را نیز بر عهده دارند ؛ بنابراین انجام جراحی زیبایی بینی پیش از سنین یاد شده ، منجر به بروز تداخل در رشد دیگر اعضا صورت و حتی غیرقرینگی اجزای دو طرف صورت می گردد.

تا چه مدت باید از چسب بینی استفاده کرد ؟

مدت زمان استفاده از چسب بینی ، با توجه به شرایط بیماران توسط جراح بینی تعیین می گردد ؛ اما به طور کلی ، حداکثر تاثیر آن  در ۱ – ۲ ماه اول می باشد.

آیا امکان انجام جراحی بینی تحت بی حسی وجود دارد ؟

خیر ، امکان انجام جراحی زیبایی بینی تحت بی حسی موضعی ، وجود نداشته و تنها تحت بیهوشی عمومی انجام می گیرد ؛ لازم به ذکر است که امکان انجام اموری همانند سوهان کشی بینی یا جمع کردن پره های بینی تحت بی حسی موضعی در داخل مطب وجود دارد.

زمان برداشتن قالب یا گچ بینی چگونه می باشد ؟

معمولا پس از گذشت 7 روز از جراحی زیبایی بینی ، پزشک گچ یا اسپلینت بینی را بر می دارد و در همین زمان ، بخیه های بیرونی هم کشیده می شوند.

پاسخ

Call Now Buttonتماس