جراحی بینی استخوانی

عمل جراحی بینی استخوانیجراحی بینی استخوانی

جراحی بینی استخوانی :  از ویژگی بینی های استخوانی ، می توانیم به مواردی هم چون قوز یا برآمدگی پشتی ، پوست نازک بینی و استخوان محکم اشاره کنیم.

پوست بینی های استخوانی نسبت به بینی های گوشتی ، بسیار نازک تر می باشد ؛ از این رو بینی های استخوانی ، انعطاف پذیرتر بوده و دست جراح بینی ، برای اعمال تغییرات بر روی آن ها باز تر می باشد و علاوه بر این مورد ، بینی های استخوانی به علت پوست مناسب شان نتایج مطلوب تری را نسبت به سایر بینی ها از جراحی بینی دریافت می کنند.

بهترین مدل عمل بینی استخوانی

یکی از مهم ترین عوامل در نتیجه جراحی زیبایی بینی ، ایجاد تناسب و هماهنگی بین اعضا صورت می باشد و افرادی که بین اعضا صورت آن ها این تعادل و هماهنگی رعایت شده باشد ، نتایج بسیار مطلوبی را از جراحی بینی دریافت خواهند کرد ؛ بنابراین می توان گفت بهترین مدل عمل بینی استخوانی ، را باید با توجه به چهره افراد مشخص کرد.

در رابطه با بهترین مدل عمل بینی استخوانی ، باید ذکر شود که جراح بینی توانایی اعمال تغییرات بسیار بر روی بینی های استخوانی را دارد ، از این رو امکان انجام جراحی زیبایی بینی استخوانی ، به تمامی مدل های جراحی بینی وجود داشته و این نوع از بینی ها نتایج بسیار مطلوبی را از جراحی بینی فانتزی و جراحی بینی نیمه فانتزی دریافت می کنند.

هزینه جراحی بینی استخوانی

افراد جهت اطلاع از هزینه جراحی زیبایی بینی ، باید به جراح بینی مراجعه کنند ؛ چرا که هزینه عمل زیبایی بینی ، بسته به پارامترهای متعددی از هر فرد به فرد دیگر متغیر می باشد ؛ پس از انجام معاینات مورد نیاز ، قیمت عمل زیبایی بینی توسط جراح زیبایی بینی مشخص می گردد.

پاسخ

Call Now Buttonتماس