تزریق ژل

تزریق ژل

تزریق ژل : در طی زمان در اثر عوامل متفاوت ژنتیکی و محیطی چون نور خورشید ، سبک زندگی ( خواب ناکافی ، شب زنده داری ، مصرف سیگار و الکل و استفاده مداوم از لوازم آرایشی ) و غیره ، پیری پوست عارض شده و به علت تحلیل بافت چربی زیر پوست در اثر بالا رفتن سن ، حجم پوست کاهش یافته و شاهد بروز چین و چروک های پوستی در آن ها خواهیم بود ؛ با تزریق پرکننده ها ( ژل یا چربی ) ، می توان حجم از دست رفته را بازگرداند و سبب شادابی و جوانی پوست شد .

تزریق ژلتزریق ژل ، با هدف جوانسازی و برجسته کردن  برآمدگی های صورت انجام می شود که به رفع چین و چروک های پوستی نیز می پردازد ؛ از این رو مورد توجه بسیاری از مردم اعم از زن و مرد قرار گرفته است.

ژل های مورد استفاده جهت تزریق ، انواع مختلفی دارند که فقط انواع استانداردشان ، توسط سازمان غذا و داروی آمریکا ( FDA ) به تایید رسیده اند.

در بین انواع ژل هایی که جهت تزریق به کار می روند ژل اسید هیالورونیک ، از محبوبیت بیشتری برخوردار است ؛ چرا که علاوه بر فرم دهی مناسب ، این ماده به طور طبیعی در بدن انسان ها وجود دارد و از این رو نه تنها موجب بروز حساسیت در افراد نمی شود ، بلکه با تحریک به کلاژن سازی ، موجب بهبود کیفیت پوست نیز می شود.

طبق مطالب فوق می توان نتیجه گرفت تزریق ژل اسید هیالوونیک ، روشی ایمن بوده و سبب بروز عوارض نمی شود و حتی افزایش کیفیت پوست را نیز در پی دارد.

چه افرادی نباید ژل تزریق کنند ؟

 • بانوان باردار و شیرده
 • افرادی که سابقه بیماری های خود ایمنی چون آسم ، آلرژی و غیره دارند
 • کسانی که سابقه سکته مغزی ،سکته قلبی ویا مشکلات عروقی دارند
 • اشخاص مبتلا به دیابت
 • افرادی که سابقه خون لخته شده و ترومبوز ورید‌های عمقی دارند.

ماندگاری تزریق ژل

مدت زمان ماندگاری ژل های تزریقی ، به عوامل بسیاری چون نوع ژل ، تکنیک تزریق و میزان حرکات محل تزریق وغیره بستگی دارد ، علاوه بر این موارد مدت زمان ماندگاری ژل ها ، در هر فرد به مدت چند ماه متغیر خواهد بود ؛ اما در حالت کلی مدت زمان ماندگاری تزریق ژل ، بین 6 الی 12 ماه می باشد .

مزایای تزریق ژل

 1. قابل رویت بودن نتایج بلافاصله پس از تزریق
 2. غیرتهاجمی بودن
 3. نداشتن دوره نقاهت
 4. بروز نتایج کاملا طبیعی
 5. عدم نیاز به بیهوشی
 6. قابل انجام در مدت زمان کوتاه
 7. قابل برگشت در صورت عدم رضایت
 8. عدم تاثیرگذاری بر روی حالات احساسی صورت چون لبخند و اخم میباشد.

پاسخ

Call Now Buttonتماس