اقدامات قبل از لیفت ابرو

نکات و اقدامات قبل از لیفت ابرو

با رعایت نکات و اقدامات قبل از لیفت ابرو ، می توان از دریافت نتایج مطلوب از این جراحی زیبایی صورت و همچنین جلوگیری از بروز عوارض ناشی از آن ، اطمینان حاصل کرد ؛ بدین منظور ، در ذیل به شرح مهم ترین نکات پیش از آن پرداخته ایم ؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر در این باره ، با ما همراه باشید.

اقدامات قبل از لیفت ابرو

  • اولین و مهم ترین قدم ، انتخاب یک دکتر خوب برای لیفت ابرو ، می باشد ؛ چرا که پزشک را یکی از اقدامات قبل از لیفت ابروتاثیرگذارترین عوامل در نتیجه دریافتی از لیفت ابرو ، می دانند.
  • افراد در جلسه مشاوره ، باید توقعات و انتظارات خود از عمل لیفت ابرو را برای پزشک توضیح داده و نظر ایشان را جویا شوند.
  • افراد زیباجو خواستار لیفت ابرو ، باید در جلسه مشاوره ، پزشک را از سوابق پزشکی خود مطلع نمایند.
  • پیش از انجام جراحی لیفت ابرو ، از استعمال دخانیات و همچنین مصرف نوشیدنی های حاوی الکل ، پرهیز نمایید ؛ چرا که مصرف آن ها منجر به بروز اختلال در روند خونرسانی و التیام زخم می گردد.
  • مصرف داروهایی که سبب بروز اختلال در انعقاد خون می شوند ؛ پیش از عمل جراحی لیفت ابرو ، ممنوع می باشد ؛ چرا که ، احتمال بروز خونریزی را افزایش می دهد.
  • حضور همراه در روز عمل جراحی لیفت ابرو ، الزامی می باشد.

دکتر خوب برای لیفت ابرو

دکتر پری سوداگر ، بهترین جراح لیفت ابرو ، نمونه کارهای موفق بسیاری را در این زمینه در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند ؛ بنابراین ، لازم به ذکر است که دارای تجربه و مهارت بسیاری نیز می باشند ؛ جهت آگاهی از راه های ارتباطی با ایشان به منظور مشاوره ، می توانید به صفحه تماس با دکتر سایت شان مراجعه نمایید.

ماندگاری لیفت ابرو

نتایج لیفت ابرو ، دائمی است ؛ اما لازم به ذکر می باشد ، امکان بروز تغییرات جزئی در اثر گذر زمان و افزایش سن ، وجود خواهد داشت ؛ این روند طبیعی تغییرات در گذر زمان ، اجتناب ناپذیر می باشد.

هزینه لیفت ابرو

هزینه لیفت ابرو در افراد زیباجو کاندید آن ، با توجه به عدم نیاز به بیهوشی و حضور در اتاق عمل ، مناسب می باشد ؛ کاندید شدن برای این جراحی زیبایی ، نیازمند مراجعه به جراح زیبایی گوش و حلق و بینی و قرارگیری تحت معاینه می باشد.

پاسخ

Call Now Buttonتماس