اقدامات قبل از جراحی بینی

اقدامات قبل از جراحی بینی

اقدامات قبل از جراحی بینی : افرادی که قصد انجام جراحی زیبایی بینی را دارند ، باید جهت روند صحیح عمل زیبایی بینی ، قبل از جراحی بینی یک سری نکات را رعایت کنند ؛ در این مقاله به مهم ترین نکات قبل از جراحی زیبایی بینی اشاره شده است.

اقدامات قبل از جراحی بینی

اقدامات قبل از جراحی بینی

افرادی که قصد انجام جراحی بینی را دارند ، باید جراح بینی را از سوابق پزشکی خود مطلع کرده و هم چنین در رابطه با حساسیت های دارویی خود نیز به ایشان اطلاعاتی کامل دهند.

بیمارانی که تصمیم به انجام جراحی زیبایی بینی گرفته اند ، باید از مدتی قبل از عمل بینی از مصرف داروهایی هم چون مکمل ویتامین  E، آسپرین و غیره که سبب بروز اختلال در انعقاد خون می شوند ، خودداری کنند ؛ چرا که مصرف داروهایی با این خاصیت سبب افزایش احتمال خونریزی در حین عمل بینی می شود.

هم چنین جراح بینی به بیماران توصیه می کند از مصرف برخی دمنوش های گیاهی هم چون چای سبز، زعفران، آویشن‌ و غیره خودداری کنند.

جراح بینی به افرادی که قصد انجام جراحی زیبایی بینی را دارند توصیه می کند مدتی قبل از عمل بینی از مصرف سیر و پیاز خام خودداری کنند.

مصرف دارو قبل از جراحی بینی

جراح زیبایی بینی برای بیمارانی که تصمیم به انجام عمل زیبایی گرفته اند ، یک سری دارو تجویز می کند که مصرف به موقع و منظم آن ها از اهمیت به سزایی برخوردار است ، بنابراین بیماران نباید در این باره سهل انگاری کنند.

جراح بینی توصیه می کند مصرف اسپری های حاوی ترکیبات استروئیدی ( کورتون ) باید از مدتی قبل از جراحی بینی قطع گردد تا احتمال عدم ترمیم محل برش جراحی و سوراخ شدن تیغه میانی بینی ، به حداقل برسد.

مصرف سیگار و الکل قبل از جراحی بینی

جراح زیبایی بینی به بیماران توصیه می کند حداقل از 2 هفته الی 1 ماه قبل از شروع عمل بینی از مصرف سیگار و نوشیدنی های حاوی الکل خودداری کنند ؛ چرا که مصرف این موارد سبب بروز اختلال در اکسیژن رسانی در حین عمل بینی شده و هم چنین در روند ترمیم نواحی برش و ترمیم تیغه میانی بینی ، اختلال ایجاد می کند.

اقدامات روز قبل از جراحی بینی

  1. افرادی که تصمیم به انجام جراحی زیبایی بینی گرفته اند ، بهتر است روز قبل از عمل بینی استحمام کنند.
  2. بیماران در شب قبل از جراحی زیبایی بینی ، باید شام سبک میل کرده و از 8 ساعت قبل از عمل بینی از خوردن و آشامیدن خودداری کنند.

اقدامات روز جراحی بینی

هنگامی که بیماران جهت انجام جراحی زیبایی بینی به کلینیک مراجعه می کنند ، باید نکاتی را در نظر داشته باشند که این نکات عبارت اند از :

  1. بیماران باید یک ساعت قبل از شروع عمل بینی با یک همراه در کلینیک حضور یابند.
  2. بهتر است بانوان بدون آرایش بوده و هیچ گونه لوازم زینتی هم چون گوشواره و غیره به همراه نداشته باشند و آقایان نیز بدون ریش و سبیل باشند.
  3. بیماران در روز جراحی زیبایی بینی باید ناشتا باشند.
  4. افرادی که جهت انجام عمل زیبایی بینی به کلینیک مراجعه می کنند ، باید تمامی سوابق پزشکی خود را به همراه داشته باشند.

پاسخ

Call Now Buttonتماس